Före detta Norgeproffset Modou Jallow gör comeback i Örebrofotbollen. Jallow ska förstärka Örebro Syrianska i jakten på en kvalplats till division 2.

Örebro Syrianska fortsätter att förstärka laget inför slutspurten i division 3 västra Svealand. I helgen debuterade brassen Edmar och räddade en poäng borta mot IFK Ölme. Nu har klubben tecknat kontrakt med två spelare till.

Modou Jallow spelade tidigare under 2000-talet för BK Forward och var ordinarie under klubbens ettåriga sejour i superettan. De senaste säsongerna har den offensive mittfältaren spelat som proffs i både Norge och Finland.
Dessutom ansluter Abdul Samuel Quattara från FC Karlskoga.

– Vi är väldigt glada över att ha värvat dessa två spelare. Modou Jallow bidrar med rutin som kan höja övriga spelare i laget. Dessutom får vi in Abdul Samuel Quattara på anfallssidan som har varit den lagdel med minst bredd under året. Modou Jallow kan redan på onsdag debutera för sin nya klubb borta mot IFK Kumla. Medans Abdul Samuel Quattara får vänta, skriver Örebro Syrianska i ett pressmeddelande.

september 2, 2008

1 comments on “Modou tillbaka i Örebro – i Syrianska (www.na.se)

  1. Bir internet sitesi hazırlarken sunuculardan yararlanmanız şarttır. Ancak sitenizde yer alan verileri saklamak için bir alana da ihtiyaç vardır. Kiralık sunucu kullanmak yerine, kullanmış olduğunuz sunucuyu kolay ve hızlı bir biçimde internete bağlamak istediğinizde size sunucu barındırma hizmeti sunan firmalar da bulabilirsiniz. Diğer sunucu hizmetlerine göre çok daha az maliyetli olan bu yöntemi kullanan birçok internet sitesi de bulunur. Sunucu size aittir, ilgili firmalardan bu hizmeti aldığınızda sunucularınızın güvende olduğundan endişe etmezsiniz. Yeni bir web sitesi hazırlığındaysanız ve maliyetler sizin için önemliyse, sunucu barındırma hizmetleri çok daha avantajlı olabilir. Kullanıcılara ait olan sunucuların özel bir veri merkezinde tutulmasını sağlayan bu hizmet oldukça uygun fiyatlıdır. Uygun fiyatlar ile birlikte en geniş hat kapasitesi de size sunulur. Yüksek erişim hızı, geniş bant aralığı için size ekstra maliyetler çıkmaz. Sunucu barındırma hizmetlerinin güçlü alt yapısı sayesinde, tüm verileriniz güvende olacaktır. Güvenlik zafiyeti oluşması durumunda, fiziksel sunucularda önüne geçemezseniz, firma olarak maddi ve manevi zarara uğrayabilirsiniz. Bu sebeple, sunucu barındırma hizmetleri özellikle tercih edilir. Verilerinizin güvenliği kadar, ödediğiniz maliyetler de önemlidir. Sunucu barındırma hizmetini, tam yedekli alt yapılı bir şekilde veren firmalardan hizmet talep edebilirsiniz. Üstelik sunucu barındırma için uygun fiyatlar ödeyerek, maddi olanaklarınızı web sitelerinize aktarabilir, web dünyasında daha da ön plana çıkabilirsiniz.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *