Örebro Syrianska ställs på söndagen mot Sköllersta i ett lokalderby som betyder en hel del. Örebro Syrianska måste försöka resa sig efter den senaste klara förlusten mot Nordvärmland.

Örebro Syrianska IF
Örebro Syrianska åkte senast på pumpen rejält mot Nordvärmland borta med hela 0-5. En match man snabbt vill glömma. Men faktum är att Nordvärmland redan nu har nio poäng tillgodo (en match mer spelad) i toppen av tabellen som ger ett visst andrum och som gör Örebro Syrianska till det jagande laget. Sköllersta kommer därmed lägligt på besök hemma på Örnsro. Örebro Syrianska är såklart storfavoriter i behov av tre poäng – inget annat är godkänt.

Sköllersta IF
Sköllersta håller sig precis över strecket i en haltande tabell på nio ihop skrapade poäng mot Syrianskas 16. Man har dessutom förlorat de två senaste matcherna mot Mariestad och Karlstad. Nu gäller det för laget att återigen börja plocka poäng för att inte bli indragna i bottenstriden på allvar.

Matchinfo
Örebro Syrianska IF
– Sköllersta IF
Söndag 10 Juni, KL 15:00, Örnsro IP

juni 9, 2012

1 comments on “Inför Örebro Syrianska IF – Sköllersta IF

  1. Villa çelik kapı ürünleri, geçtiğimiz yıllarda nalburlardan en çok satın alınan ürünler arasında gösterilirken şimdilerde internet üzerinden de en çok araştırılan konuların başında gelmektedir. Özellikle yeni bir villa inşa etmek isteyen kişiler, çelik kapıları bir an önce satın alarak kendilerini kolayca güvene almak istiyorlar. Şimdilerde villa çelik kapısı için üretim sağlayan firmaların çok yüksek sayılara çıkması, her kesimden aile için en kaliteli ürünlerin satın alınabilmesine de zemin hazırlamaktadır. Bu nedenle aileler, en fiyat performans ürünleri satın alarak uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanmak istemektedirler. Fakat bu durumda seçim yapmak oldukça zordur. Aileler, villalarının dış tarafında çelik kapı alabilmek için şimdilerde internet üzerinden hizmet vermekte olan platformları tercih etmeye başlamışlardır. Bu durum, internet hizmet sağlayan markaların çok daha kaliteli ve uygun fiyatlı kapı modellerini ailelerin evlerine kadar getirip ücretsiz monte işlemleriyle sunmasıyla açıklanabilmektedir. Hal böyle olunca villalarda çelik kapı adına en çok tercih edilen firmaların internet firmaları oldukları söylenebilmektedir. Ayrıca internetten villa çelik kapıları satan markalar, fiyat anlamında da aileleri hiçbir zaman üzmeyen tarifelerle işlemleri sağlamaktadır. Bu durum, şimdilerde birçok ailenin en uygun fiyatlarla çelik kapı modellerin erişim sağlayabilmelerini de mümkün kılmaktadır. Fakat fiyat konusunda olduğu kadar kalite konusunda da çok dikkatli olmak gerekiyor. İnternet üzerinden çelik kapı satın alırken fiyata baktığımız kadar kaliteli ve bilindik bir noktadan kapı satın almakta oldukça önemli hususların başında geliyor. Bu nedenle internetten araştırma yaparken ilgilendiğimiz villa çelik kapıları modelleri için mutlaka kullanıcı yorumlarına da bakmak gerekmektedir. Bu sayede en uygun seçimi yaparak villa kapılarınızı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ayrıca bu sayede tasarruf yapabileceğinizi de belirtmekte fayda var.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *